Naše služby

Dle Vašeho zájmu zhotovíme a zajistíme předběžnou kalkulaci a návrh. Poradíme s výběrem materiálu, zajistíme dopravu a montáž. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

Postele

Zakázková výroba postelí na míru.

Nábytek

Výroba interiérového, či zahradního nábytku.

Kuchyně

Designová kuchyně dle Vašich představ.

Schody

Výroba dřevěných schodů na míru.

Damiveja - Výroba dřevěného nábytku a postelí - Kontakt

Postele na míru

Postele vyrábíme výhradně z kvalitně vysušeného truhlářského řeziva. Povrchovou úpravu provádíme přírodními oleji a dvousložkovými laky.

Naše Standardy

Klademe maximální důraz na kvalitu a preciznost našich výrobků, aby Vám sloužili celý život.

Nábytek

Nábytek vyrábíme podle představ zákazníka z masivních materiálů jako je smrk, borovice, jasan dub, buk a ořech. Dále používáme materiály deskové, laminové desky, dýhované materiály, překližky a spoustu jiných.

Nábytek Damiveja - Výroba dřevěného nábytku a postelí

Interiér

Do interiéru Vám vyrobíme postele, kuchyňské kouty, linky, vestavěné skříně, dveře a zárubně, obývací steny, komody, botníky, koupelnový nábytek, schodiště a spousty dalších.

Exteriér

Do venkovních prostor Vám zhotovíme pergoly, terasy, zahradní nábytek, zahradní domky.

Kuchyně

Při výrobě kuchyní používáme velkoplošné materiály a masivní materiály. Nedílnou součástí kuchyně je kvalitní kování, které splňuje nároky na každodenní užívání a proto pracujeme se značkami BLUM a HETTICH.

Damiveja - Výroba dřevěného nábytku a postelí - Kuchyně
Damiveja - Výroba dřevěného nábytku a postelí - Na míru

Precizní výroba

Dbáme na kvalitu naší práce a proto pro své zákazníky vždy vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály. Při výrobě našich produktů vždy klademe důraz na maximální kvalitu.

Výroba schodů

Naše schodiště vždy začíná zaměřením u zákazníka a zpracováním 3D návrhu tak, aby zapadlo  do Vašeho interiéru. K výrobě používáme sušené řezivo a kvalitní vysokozátěžové laky.

Damiveja - Výroba dřevěného nábytku a postelí - schody

Schody od nás Vám vydrží celý život, jelikož jsou vytvořeny s největší přesností a důrazem na kvalitu a odolnost. Rádi Vám vše přizpůsobíme dle přání.

Na celý život

Výroba pro naše zákazníky je náš závazek a proto ctíme naše řemeslo tak, aby nábytek od nás byl na celý život.